Peaceful Marbesa Home

  • 250 μ²

Η Peaceful Marbesa Home Μαρμπέλλα με 5 υπνοδωμάτια απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από τους Αμμόλοφους Dunas de Artola o Cabopino και προσφέρει την πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία. Οι επισκέπτες μπορούν να ασχοληθούν με πινγκ πονγκ στη βίλα με 5 μπάνια, που απέχει σχεδόν 2 χλμ. από τη Μαρίνα Puerto Banus.

Οι επισκέπτες θα θαυμάσουν τη θέα στη θάλασσα. Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στα μπάνια, που προσφέρουν στεγνωτήρα μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες, καθώς και μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Κατά τη διάρκεια της διαμονής στους επισκέπτες παρέχεται πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Restaurante Rancho Grill, που βρίσκεται σε απόσταση 550 μέτρων.

Η Παραλία Cabopino απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα, ενώ ο σταθμός λεωφορείων Hacienda Las Chapas είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Peaceful Marbesa Home Μαρμπέλλα
Villa Casa Del Mar, By The Beach, Heated Pool, Marbella
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Casa Del Mar, By The Beach, Heated Pool, Marbella

131 μ από το κατάλυμα
Marbella Bliss - Serenity 4-Bedroom Villa With Exclisive Heated Private Pool & Jacuzzi, Tropical Garden, Marbesa - Steps From The Cabopino Beach
Τιμή μόνο για κινητά

Marbella Bliss - Serenity 4-Bedroom Villa With Exclisive Heated Private Pool & Jacuzzi, Tropical Garden, Marbesa - Steps From The Cabopino Beach

8.9
Έξοχο 33 σχόλια
192 μ από το κατάλυμα
USD 1013 USD 912
ανά νύχτα
3305 Carib Playa
Τιμή μόνο για κινητά

3305 Carib Playa

206 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Πίνγκ-πόνγκ

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Παραλία
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςVUT/MA/97359
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει πάρκινγκ κοντά σε η Peaceful Marbesa Home;
      Ναι, έχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης για τους πελάτες της η Peaceful Marbesa Home.
    • Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε η Peaceful Marbesa Home;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Peaceful Marbesa Home περιλαμβάνουν Restaurante Rancho Grill και Restaurante Rancho Grill- Belgian cuisine and Grille.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Peaceful Marbesa Home Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο